MOVIDA CORONA finalas klubas „Pacha“
Parašė administrator· September 15 2009 08:31:02
Movida Corona 2 turo finalasIšplėstos Naujienos
Movida Corona 2 turas

Movida Corona
Praėjusį penktadienį Kaune, „BarBar‘e“, paaiškėjo paskutiniai keturi MOVIDA CORONA Lietuvos finalo dalyviai. Prie pirmojo pusfinalio ketvertuko - Sunseet, Funky M, Junduls ir „Flaxen Beats“ – prisijungė Vitalij Lipo, Perfuro, Dru:Gys ir Anton Mcmillan. Visi jie keliaus į Lietuvos MOVIDA CORONA finalą vyksiantį klube „Pacha“ rugsėjo 25 dieną. Iš geriausiųjų aštuonetuko bus išrinkti du didžėjai, kurie keliaus į Baltijos šalių finalą Rygoje, klube „Essential“.

Baltijos šalių konkurso nugalėtojo laukia kelionė į Europos finalą Londone, klube „Ministry Of Sound“. Čia jis ne tik galės įrodyti, kad yra talentingesnis nei Danijos, Prancūzijos, Vokietijos, Graikijos, Airijos, Italijos, Norvegijos, Portugalijos, Ispanijos, Švedijos ar Jungtinės Karalystės didžėjai, bet ir žengs pirmąjį žingsnį link pasaulinės šlovės, tapdamas žymiojo klubo rezidentu bei išleisdamas savo mikso CD, o taip pat pasirodys Madride (Ispanija) vykstančio festivalio „Rock’n’Rio“ scenoje.

MOVIDA CORONA – jau devyneris metus vykstantis Europos house didžėjų čempionatas, kurio tikslas – padėti sužibėti jaunai žvaigždei žengiant savo pirmajį žingsnį kelyje į pasaulinę šlovę šokių aikštelėse.

Special guests: Mindaugelis & Marius IvanoffSound's Engineers on Facebook