Dr.Who Gyvai pristato: svaiginantis L.Somovo ir Jazzu sugrįžimas
Parašė administrator· December 01 2009 22:56:22
„Sound‘s Engineers feat. Akwili“

Dr.Who Gyvai pristato: svaiginantis L.Somovo ir Jazzu sugrįžimas


Išplėstos Naujienos
Dr.Who Gyvai pristato: svaiginantis L.Somovo ir Jazzu sugrįžimasIŠSKIRTINĖ NAUJOS DAINOS PREMJERA!Po beveik trijų mėnesių pertraukos Lietuvoje – MTV EMA laimėtojų Leono Somovo ir Justės Arlauskaitės - Jazzu GYVAS koncertas!

Kvapą gniaužianti elektronika, įkvepiantis pop skambesys bei netikėtos džiazo variacijos, pagardintos jausmingu ir šiltu vokalu.

Geidžiamiausio šio sezono koncerto žvaigždėms talkins: virtuoziški įvairių muzikinių projektų dalyviai -

Domas Aleksa (bosinė gitara) ir Marijus Aleksa (mušamieji).

Melomanų širdis užkariavę kūriniai iš albumo „Updated“ – su nauju polėkiu ir GYVAI!Vakaro žvaigždžių koncertą klube „Dr.Who“ apšildys projektas:„Sound‘s Engineers feat. Akwili“
tai elektroninę muziką ir lietuvių etnokultūrą sujungęs darinys, perteikiantis naują požiūrį į klubinę atmosferą. Ant „Dr.Who Gyvai“ scenos publika išvys didžėjų ir prodiuserį Vitalijų Lipo, kuris taip pat reziduoja „Power Hit Radio“ laidoje „Sundayclub“, vieną geriausių ritmikos specialistų Vakarų pakrantėje Wallentin ir lietuviškojo folk ekspertą Edgarą. Projektą vainikuosianti atlikėja Akwili – įstabaus balso savininkė, jau spėjusi virtuoziškumu sužibėti Prancūzų šansonų projekte.
Koncerto pradžia 24 val., nevėluok!

Bilietų kainos: 20 Lt, su klubo kortele "Gold" - 15 Lt.

Informacija ir vietų rezervacija telefonu 8 640 44484Sound's Engineers on Facebook