Ledinių pojūčių naktis „JAGER VIBRATIONS“
Parašė administrator· November 02 2010 20:19:21

Lapkričio 20 d., šeštadienį, Klaipėdoje praūš ledinių pojūčių naktis – į Švyturio menų doką atkeliaus išskirtinis šokių muzikos renginys „JӒGER VIBRATIONS“.


Išplėstos Naujienos

Lapkričio 20 d., šeštadienį, Klaipėdoje praūš ledinių pojūčių naktis – į Švyturio menų doką atkeliaus išskirtinis šokių muzikos renginys „JӒGER VIBRATIONS“.
Kada paskutinį kartą šėlai iki ryto? O kada į vakarėlį teko brautis pro ledo sieną? Vakarėlių ciklas „Jager Vibrations“ žada nepamirštamų įspūdžių naktį pajūryje. Susirinkusiųjų kraują kaitins net aštuoni klubinės kultūros guru: NO DJ`s projektas su Viktoru Diawara ir Erica Jennings, „The Soulhopers“, „Filtered Tools“, „Sounds Engineers“ su Akwili, Manfredas, Vidis, „Deep Inc.“ ir Saulty. Garso ir šviesų tandemas nustebins net ir daug mačiusius vakarėlių gurmanus, o įkaitusias emocijas gesins sniegas ir ledo skulptūromis tekančios šaltų gėrimų upės.
Lediniai pojūčiai prasidės prie įėjimo. Pirmieji lankytojai turės įveikti storą ledo sieną naudodami benzininius pjūklus, kirtiklius ir ugnį. Pralaužę ledus, „klubinėtojai“ pateks į šokių muzikos oazę, kur kūnus persmelks ledinės šokių muzikos ritmai. Pasak šaltinių, vakarėliui ruošiamą garso ir apšvietimo sistemą teigiamai įvertino pasaulinio garso klubų atlikėjai: Davidas Guetta, Sasha, Arminas van Burenas, Tiesto.
„Dažnai dalyvaujame įvairiuose vakarėliuose Vilniuje bei Kaune. Tačiau kiekvieną kartą, kai vykstame į pajūrį, apima ypatingas jausmas. Neabejoju, kad tai bus įsimintina šokių naktis Klaipėdoje“, – nuotaikomis dalinosi NO DJ`s projekto atstovė Erica Jennings.
NO DJ`s, „The Soulhopers“, „Filtered Tools“, „Sounds Engineers“ su Akwili ruošia pašėlusius „live“ pasirodymus. Vakarėlio atmosferą kaitins go-go šokėjos bei teatrališki šou elementai. Įkaitusius kūnus gaivins lediniai pojūčiai – malonią vėsą skleis ledo skulptūros, specialiai vakarėliui užsakytas sniegas leis pasijusti tarsi žiemos šokių arenoje po atviru dangumi.
„JӒGER VIBRATIONS“ – tai naujas galingų renginių ciklas, kuriuo norime praskaidrinti kiek monotonišką ir nusilpusį pastarojo meto naktinį gyvenimą. Tam, kad renginys dar ilgai išliktų atmintyje, į vieną vietą subūrėme savo srities profesionalus. Žinantys, kas yra geras laisvalaikis, tikrai neliks abejingi šiai ledinių pojūčių nakčiai“, – mintimis dalinosi vienas iš renginio organizatorių Arnas Repečka.
Vakarėlio pradžia 22 val. Bilietus platina „Tiketa“.
Gruodžio 3d. „JӒGER VIBRATIONS“ persikels į Vilnių, menų fabriką „Loftas“.
Sound's Engineers on Facebook