June 25 2024 10:53:35
Prisijungti
Vardas

SlaptažodisPamiršai Slaptažodį?
Prašyk Naujo!.
Navigacija
· <Pradžia>
· <Sound's Engineers>
· <Muzika/Siuntimas>
· <Foto galerija>
· DUK
· Naujienu kategorijos
· Susisiek su mumis
· <Paieška>
Facebook
Sounds Engineers on Facebook
Čia gali būti jusų reklama
Nosmoking recordings
Čia gali būti jūsų reklama

Čia gali būti jūsų reklama

Čia gali būti jūsų reklama
SE puslapio parodymai
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
SOUND'S ENGINEERS DJs

SOUND'S ENGINEERS DJsSOUND'S ENGINEERS DJs - tai elektroninės muzikos projektas, kuris susideda iš žinomų Klaipėdos dj‘ų, prodiuserių ir muzikos dizainerių, kuriančių savos kūrybos elektroninę muziką, atliekantys ją gyvai ir neatkartojamai pasirodymo metu.
"SOUND'S ENGINEERS DJs" projektas įgyvendintas 2003 metų pradžioje. Ilgą laiką grojantis nelegaliuose "underground" vakarėliuose "Vitalij Lipo" sutinka muzikos dizainerį "SynhroLand", sutapus interesams ir muzikiniam skoniui nusprendžia suburti pajėgas, sukuriant gyvos elektroninės muzikos projektą. Palaipsniui prie dueto prisijungia triačiasis narys "Darius". Tuomet trijulė suburia savo sugebėjimus ir pajėgas į bendrą visumą, išgaudami ypatingai užburiantį garsą tiek šokių aikštelėje- atrasdami naują vakrėlių skambesį, tiek klausantis ramioje aplinkoje.

Muzikos dizaineriai "SE" daug dirba studijoje: kuria, remiksuoja, lipdo vieną muzikinį stilių su kitu išgaudami naują ir kokybišką, neįprastą, ausim malonų garsą, kuris priverčia ne tik jaustis pakylėtai besiklausant, bet ir pajudinti kojas bei rankas. Vakarėlių metu gyvai atliekama muzika persipynusi dj'ėjų šou, dominuojant raudonos spalvos atmosferai, užburia ne tik susirinkusius šios muzikos vienminčius, bet ir išspaudžia malonią šypseną net ir didžiausio paniurėlio veide.

Vedamas šeimos, trijulę palieka "SynhroLand" ir išvažiuoja gyventi kartu su šeimos nariais į Jungtinę Karalystę, tačiau neapleidžia muzikos, vis dar prisideda prie "SE" vystomos kultūros.

2007 m. rugpjūtį "SE" setas transliuojams radijo eteryje, o rugsėjį "SE" patampa laidos "SUNDAY CLUB" rezidentais, pistatydami kas mėnesį naujos ir teisingos muzikos "dozę" klausytojui. 2009 m. pradžioje modifikuojasi "SE" sudėtis: visą iniciatyvą projekto veiklai apsiima pagrindinė "SE" varomoji galia - dj Vitalij Lipo.
"SE" nominuojami geriausiais metų, radijo laidos "SUNDAY CLUB" rezidentais.

----------------------------------------------------------------------------------------------------2009 m. Prie "SE" prisijungia aštriai saldaus balso savininkė – "AKWILI", jau spėjusi sužibėti elitiniame Prancūzų šansonų projekte „Musique de tout coeur“, Wallentin – vienas iš geriausių ritmikos specialistų, Edgar BT – paskaninantis muziką birbynės skambesiu bei lietuvių etnokultūros prieskoniu ir Aidas - gitaros garsų dizaineris, dirbęs su daugeliu garsių Lietuvos atlikėjų.. Visi kartu suburia tvirtą komandą „Sound's Engineers feat. Akwili“ – apjungiančią gyvus instrumentus, elektroninę muziką ir vokalą; apimančią: deep, jazz, tech house muzikos stilistiką, ir pateikiančią naują požiūrį į klubinę kultūrą. 2010 05 15"NO SMOKING RECORDINGS"išleidžia pirmąjį "Sound's Engineers feat. Akwilli" EP "BEATPORT" pardavime.


----------------------------------------------------------------------------------------------------


Sound’s Engineers 2011-uosius metus pasitinka su naujomis mintimis, nauju veidu, nauja muzika, naujomis idėjomis ir naujais atradimais. SE paruošė Jums naujametinę dovaną (naują užtaisą Jūsų ausims) – NATALIE.
Natalie – jauna, energinga; savo balsu sugebanti sukurti aksominio vakarėlio atmosferą ir perduoti dainų energetiką. Kūrybinga asmenybė, siekianti atrasti kažką naujo garsų pasaulyje, pilna ne tik nuoširdumo, kurį papildo žavesiu, bet ir kupina paslapties šydo.


----------------------------------------------------------------------------------------------------


dj Vitalij Lipo, gimęs 1982 Lietuvoje. Dar būdamas 15 m. susidomi elektroninės muzikos kultūra. Baigęs muzikos mokyklą, gerai susipažinęs su muzika ir jos struktūra, pradeda kaupti savo LP fonoteką. Neilgai trukęs įstoja į nelegalių vakarėlių dj'ų gretas. Daug dirba elektroninės muzikos srityje. Laikui bėgant pradeda pats organizuoti mažus, privačius vakarėlius kuriuose įgauna vakarėlių lankytojų pripažinimą. Aplanko daugelį lietuvos klubų. Galų gale pasiekęs savo užsibrėžtų profesionalumo tikslų, nusprendžia pats kurti muziką, ją gyvai atlikti vakarėlių metu ...


Sound's Engineers on Facebook
SE feat. Akwilli - EP
Nosmoking recordings
NO SMOKING RECORDINGS
NO SMOKING RECORDINGS

Lietuvos Orai
Užkrauta per 0.01 sekundes 2,379,386 unikalūs lankytojai